Renesas Design Germany GmbH
Produkt-Nr.:
IW673-20
Hersteller:
Paket:
SOT-23-6
Charge:
-
Beschreibung:
DIGITAL GREEN-MODE SYNCHRONOUS R
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Series | - |
| Applications | Compact AC/DC Adapters/Chargers for Media Tablets and Smart Phones |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply | 25V |
| Mfr | Renesas Design Germany GmbH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3A |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Base Product Number | IW673 |