XP Power
Produkt-Nr.:
IZ4815S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.1075
$14.1075
5
$13.6838
$68.419
10
$13.26105
$132.6105
25
$12.8478
$321.195
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Voltage - Isolation | 1.6 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.9mm x 9.2mm x 11.1mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 100mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Series | IZ (3W) |
| Power (Watts) | 3 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 81% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | XP Power |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | IZ4815 |