CIT Relay and Switch
Produkt-Nr.:
J1522CF12VDCD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.472
$5.472
20
$5.13
$102.6
40
$4.331762
$173.27048
80
$4.103886
$328.31088
240
$3.647838
$875.48112
440
$3.419848
$1504.73312
960
$3.191867
$3064.19232
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 300VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In |
| Coil Current | 75 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 160 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | J152 |
| Operate Time | 25 ms |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | J1522C |