J7MN-100-100
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
J7MN-100-100
Beschreibung:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 400VAC
Benutzer handbuch
Illumination Voltage (Nominal) -
Series J7MN
Actuator Type Rotary
Voltage Rating - AC 400 V
Mfr Omron Automation and Safety
Current Rating (Amps) 100A