CIT Relay and Switch
Produkt-Nr.:
J850SM2CS3VDC
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 3V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
500
$2.064825
$1032.4125
1000
$1.92717
$1927.17
2500
$1.892761
$4731.9025
5000
$1.858342
$9291.71
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Coil Current | 46.7 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 64.3 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.3 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | J850SM |
| Operate Time | 2 ms |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 3VDC |
| Must Operate Voltage | 2.25 VDC |
| Release Time | 1 ms |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coil Type | Non Latching |