JAC-30-223-D
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
JAC-30-223-D
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
LINE FILTER 500VAC 30A DIN RAIL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Inductance -
Series JAC
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 500V
Current 30 A