Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
JCAS040.XP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE AUTO 40A 32VAC 32VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.194
$6.194
5
$5.985
$29.925
10
$5.77125
$57.7125
50
$4.48856
$224.428
100
$3.740435
$374.0435
250
$3.63356
$908.39
500
$3.099204
$1549.602
1000
$2.938901
$2938.901
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | Green |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 40 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | JCASE™ 495 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Auto Link |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |