JP131SBC50R-L2
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP131SBC50R-L2
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM
Benutzer handbuch
Color Red
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Mounting Type Beam Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size -
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 4.600" (116.84mm)
Mfr Panduit Corp
Height 6.500" (165.10mm)
Features 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.200" (30.48mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 1.310" (33.27mm)