Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP131W-L20
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL SPRT J-HOOK BLACK WALL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.306
$3.306
10
$3.2129
$32.129
25
$3.12398
$78.0995
50
$3.03468
$151.734
100
$2.94538
$294.538
500
$2.85608
$1428.04
1000
$2.766837
$2766.837
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 1/4" (M6) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.360" (59.94mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 3.330" (84.58mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.160" (29.46mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.310" (33.27mm) |
| Base Product Number | JP131W |