Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP131WP2B-L20
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL SPRT J-HOOK BLACK WALL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.686
$3.686
10
$3.5834
$35.834
25
$3.48346
$87.0865
50
$3.3839
$169.195
100
$3.28434
$328.434
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 5/32" (M4) and 1/4" (M6) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.500" (63.50mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 4.800" (121.92mm) |
| Features | Powder Actuated, Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.200" (30.48mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.310" (33.27mm) |
| Base Product Number | JP131W |