JP75CMB-L2
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP75CMB-L2
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL SPRT J-HOOK RED CEILING MNT
Benutzer handbuch
Color Red
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Mounting Type Ceiling Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size 3/16" (M5), 1/4" (M6), and 3/8" (M10)
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 4.020" (102.11mm)
Mfr Panduit Corp
Height 2.430" (61.72mm)
Features Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.160" (29.46mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.750" (19.05mm)