JP75SBC50RB-L2
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP75SBC50RB-L2
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM
Benutzer handbuch
Color Red
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Mounting Type Beam Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size -
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 3.240" (82.30mm)
Mfr Panduit Corp
Height 4.638" (117.81mm)
Features 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.160" (29.46mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.750" (19.05mm)