Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP75W-L2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL SUPPORT J-HOOK RED WALL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4605
$2.4605
10
$2.39495
$23.9495
25
$2.32826
$58.2065
50
$2.26195
$113.0975
100
$2.195355
$219.5355
500
$2.128855
$1064.4275
1000
$2.062336
$2062.336
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Red |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 1/4" (M6) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.800" (45.72mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 2.380" (60.45mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.160" (29.46mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | JP75 |