Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
JS251106-BA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP FILM 10UF 10% 250VAC CHAS MT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.833
$5.833
10
$5.1813
$51.813
50
$4.53359
$226.6795
100
$4.14504
$414.504
500
$3.562139
$1781.0695
1000
$3.303074
$3303.074
2500
$3.238312
$8095.78
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | PMF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | JS251106 |