XP Power
Produkt-Nr.:
JWK1048D15
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$34.7795
$34.7795
5
$33.7364
$168.682
10
$32.69235
$326.9235
25
$31.6407
$791.0175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 330mA, 330mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Control Features | Enable, Active High |
| Series | JWK10 (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 6-DIP Module |
| Efficiency | 87% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | XP Power |
| Features | Remote On/Off, SCP, UVLO |
| Package | Tube |
| Base Product Number | JWK1048 |