Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
JX3V-9010NL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN JACK RJ45 100BT G/Y LED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.9585
$8.9585
10
$8.0636
$80.636
25
$7.5962
$189.905
55
$7.401536
$407.08448
110
$7.206786
$792.74646
275
$6.4277
$1767.6175
440
$6.038134
$2656.77896
990
$5.336929
$5283.55971
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 1 |
| Applications | 10/100 Base-T, AutoMDIX |
| Shield Material | Brass |
| Housing Material | Thermoplastic |
| LED Color | Green - Yellow |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Shielding | Shielded |
| Height Above Board | 0.689" (17.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Tab Direction | User Selectable |
| Number of Cores per Jack | 4 |
| Series | PULSEJACK™ JX3V |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | RJ45 |
| Features | Board Lock |
| Package | Tray |