JX50265-39
LOW PIM RF
Produkt-Nr.:
JX50265-39
Hersteller:
LOW PIM RF
Beschreibung:
CBL ASSY 4.3/10 JACK TO PLUG 39"
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type Hand Formable .141
2nd Contact Gender Male
1st Connector 4.3/10 Jack
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 4.3/10 Plug
Product Status Active
Series -
Length 39.00" (990.60mm)