Schneider Electric
Produkt-Nr.:
K10F003UCH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HARMONY K1, K2, CAM CHANGEOVER S
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$191.8905
$191.8905
5
$189.0709
$945.3545
10
$180.60545
$1806.0545
25
$169.31736
$4232.934
50
$146.74175
$7337.0875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC), 10A (DC) |
| Approval Agency | cURus |
| Depth Behind Flange | - |
| Circuit | 3PDT |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | Harmony K |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Off-On |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 100,000,000 Cycles |
| Mfr | Schneider Electric |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Box |