onsemi
Produkt-Nr.:
KA2807D
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC GROUND FAULT INTERRUPTER 8SOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Applications | Earth Leakage Detector |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 19mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | KA2807 |