onsemi
Produkt-Nr.:
KA5M0380RTU
Hersteller:
Paket:
TO-220F-4L
Charge:
-
Beschreibung:
IC OFFLINE SW MULT TOP TO220F
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.698
$2.698
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Topology | Flyback, Forward |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-220F-4L |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | FPS™ |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | TO-220-4 Full Pack |
| Frequency - Switching | 67kHz |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 77% |
| Output Isolation | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 30V |
| Base Product Number | KA5M0380 |