onsemi
Produkt-Nr.:
KAE-01093-FBB-SD-FA
Hersteller:
Paket:
148-CPGA (33x30)
Charge:
-
Beschreibung:
CCD IMAGE SENSOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -50°C ~ 60°C |
| Pixel Size | 9µm x 9µm |
| Frames per Second | 144 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 148-CPGA (33x30) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 148-BFCPGA |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 6V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 1024H x 1024V |
| Base Product Number | KAE-01093 |