Kingbright
Produkt-Nr.:
KB2855SGD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED LIGHT BAR 8.89X8.89MM GREEN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Bar - Single, DIP |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Series | - |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 568nm |
| Package | Tube |
| Current | 25mA |
| Lens Size | 8.89mm |
| Base Product Number | KB2855 |