KC355WD7LP225MV01L
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
KC355WD7LP225MV01L
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CAP CER
Auf Lager : 57
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KC3
Package / Case Stacked SMD, 2 J-Lead
Thickness (Max) 0.264" (6.70mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2.2 µF