TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Produkt-Nr.:
KCB700B1/4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
KNOB SMOOTH 0.250" METAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Last Time Buy |
| Indicator | Line on Side |
| Series | KCB |
| Type | Smooth |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Features | 4-40 Set Screw (2) |
| Height | 0.898" (22.80mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.746" (18.95mm) |
| Base Product Number | KCB700 |