JAE Electronics
Produkt-Nr.:
KN01L12SG
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN SOCKET INSULATOR BLOCK 12 P
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 12 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Resin |
| Size | L |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 23A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | KN01 |
| Contact Material | - |
| Mfr | JAE Electronics |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KN01L |