KNH21470-3AA
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
KNH21470-3AA
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FILTER LC 47PF SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order -
Applications General Purpose
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 47pF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNH, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.037" (0.95mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.08
Current 1 A