KR-1300SC
Panasonic - BSG
Produkt-Nr.:
KR-1300SC
Hersteller:
Panasonic - BSG
Beschreibung:
BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC
Benutzer handbuch
Standard Charge Current 130mA
Termination Style Button Top (Extending)
Discharge Rate 260mA
Battery Cell Size SC
Voltage - Rated 1.2 V
Size / Dimension 0.88" Dia x 1.67" H (22.3mm x 42.3mm)