KR1800SCET
Panasonic - BSG
Produkt-Nr.:
KR1800SCET
Hersteller:
Panasonic - BSG
Beschreibung:
BATTERY NICAD 1.2V 1.8AH SC
Benutzer handbuch
Standard Charge Current 180mA
Termination Style Solder Tab
Discharge Rate 360mA
Battery Cell Size SC
Voltage - Rated 1.2 V