L0805B330MDWLT
KEMET
Produkt-Nr.:
L0805B330MDWLT
Hersteller:
KEMET
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 33UH SMD
Auf Lager : 1768
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 33 µH