L1007C471KPWIT
KEMET
Produkt-Nr.:
L1007C471KPWIT
Hersteller:
KEMET
Paket:
1007
Beschreibung:
L1007C471KPWIT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 45 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1007
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22Ohm
Inductance 470 µH
Series L-PWI
Type Wirewound
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.5MHz