L130-3580003000W21
Lumileds
Produkt-Nr.:
L130-3580003000W21
Paket:
3030
Beschreibung:
LED LUXEON WARM WHITE 3500K 2SMD
Auf Lager : 193
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Viewing Angle -
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.024" (0.62mm)
Current - Max 240mA
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 127 lm/W
Thermal Resistance of Package 12°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package 3030
Series LUXEON 3030 2D
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.1V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 93lm (Typ)