L22-TG2N36V
Bivar Inc.
Produkt-Nr.:
L22-TG2N36V
Hersteller:
Bivar Inc.
Beschreibung:
LED MOD CL WH STARBOARD 5000K
Benutzer handbuch
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Starboard
Viewing Angle -
Color White, Cool
Current - Test -
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 19.90mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 750lm (Typ)
Series -
Temperature - Test -
Type LED Module
Mfr Bivar Inc.
Height 6.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 36V