L34S1T0D15
Tamura
Produkt-Nr.:
L34S1T0D15
Hersteller:
Tamura
Beschreibung:
SENSOR CURRENT HALL 1000A AC/DC
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Bidirectional
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Response Time 5µs
For Measuring AC/DC
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Sensing 1000A
Series L34SXXXD15
Accuracy -
Sensitivity -
Number of Channels 1
Package / Case Module
Sensor Type Hall Effect, Open Loop
Linearity ±0.5%
Voltage - Supply ±15V
Output Ratiometric, Voltage
Mfr Tamura
Frequency DC ~ 50kHz