L717SDB25PVFM
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L717SDB25PVFM
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
Auf Lager : 89
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C