L717SDCH37POL2G
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L717SDCH37POL2G
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Product Status Active
Wire Gauge -
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C