L77SDB25SA4CH3RC309
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L77SDB25SA4CH3RC309
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C