L77SDC37SOL2R210
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L77SDC37SOL2R210
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C