L77SDD50SVFC309
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L77SDD50SVFC309
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 50POS SLDR CUP
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Features -
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C