L77SDDH50SOL2RM5C309
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
L77SDDH50SOL2RM5C309
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Auf Lager : 609
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C