LA E6SF-BACA-24-1-ZI
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
LA E6SF-BACA-24-1-ZI
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Paket:
4-PLCC
Beschreibung:
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
Benutzer handbuch
Wavelength - Dominant 617nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Amber
Current - Test 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 2675mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 2.10mm
Supplier Device Package 4-PLCC
Lens Style Round with Flat Top
Series Power TOPLED®
Package / Case 4-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.15V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 624nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.40mm Dia