LA130URD72LI0500
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LA130URD72LI0500
Beschreibung:
FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC RECT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Melting I²t 57
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 500A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.854" L x 2.362" W x 2.560" H (72.50mm x 60.00mm x 65.03mm)