LA130URD72TTI0280
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LA130URD72TTI0280
Beschreibung:
FUSE SQUARE 280A 1.3KVAC RECT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Melting I²t 10
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 280A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.913" L x 2.362" W x 2.560" H (74.00mm x 60.00mm x 65.03mm)