LA130URD73LI0450
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LA130URD73LI0450
Beschreibung:
FUSE SQUARE 450A 1.3KVAC RECT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Melting I²t 35
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 450A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.854" L x 2.933" W x 3.131" H (72.50mm x 74.50mm x 79.53mm)