LA130URD73TTI0800
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LA130URD73TTI0800
Beschreibung:
FUSE SQUARE 800A 1.3KVAC RECT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Melting I²t 190
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 800A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.913" L x 2.933" W x 3.131" H (74.00mm x 74.50mm x 79.53mm)