LAL04TB1R2M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LAL04TB1R2M
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 1.2UH 880MA 210MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Inductance 1.2 µH
Series LA, L Type
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 144MHz