LB03KW01-5C12-JB
NKK Switches
Produkt-Nr.:
LB03KW01-5C12-JB
Hersteller:
NKK Switches
Beschreibung:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series LB
Type LED
Voltage 12V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 26mA
Lens Size 19.40mm x 13.20mm