LBC2518T471K
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LBC2518T471K
Hersteller:
Taiyo Yuden
Paket:
1007 (2518 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 470UH 50MA 22 OHM SMD
Auf Lager : 6663
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1007 (2518 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22Ohm
Inductance 470 µH
Series LB, C Type
Type Wirewound
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.5MHz