LBC3225T100MR
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LBC3225T100MR
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 540MA 133MOHM SMD
Auf Lager : 14836
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 540 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 133mOhm
Inductance 10 µH
Series LB, C Type
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 23MHz