LC03-3.3-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
LC03-3.3-TP
Paket:
8-SOP
Beschreibung:
Interface
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 150A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 13pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 7200W (7.2kW)
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOP
Series -
Type Steering (Rail to Rail)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38V
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)