LCB3FB30L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
LCB3FB30L0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 1% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.874" L x 0.311" W (22.20mm x 7.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 mOhms
Series LCB
Power (Watts) 3W